Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

                                                                                      SİTE ZİYARETÇİLERİMİZE

Bir hizmet kuruluşu olarak Defterdarlığımızın Misyonu; geleceği üretmek için geçmişi anlayarak,  geçmişi görerek, geçmişten ders alarak hatalardan sakınarak geçmişten gelen bilgi ve deneyimlerimizle geleceğe ait düşüncelerle bir akıl oluşturmak ve güçlü yanlarımızı öne çıkararak, avantajlarımızı kullanarak zaaflarımızı, eksikliklerimizi, zayıf yönlerimizi gidermenin gayreti içinde hizmet sunmanın bilincinde olmaktır.

Hizmet sunumunda Vizyon olarak; dürüstlüğü, güvenirliği, değişime açık olmayı, iletişim kurmayı ön planda tutmak ve her kademedeki yöneticimizi özgür kendini yönetebilen, iletişim kurabilen, başkalarının gözleriyle görmeyi bilen, dinleyen, eleştirilere karşı anlayışlı olan insana saygı gösteren, hedefini belirlemeyi bilen sonuçta “lider” konumuna getirmeyi hedefledik.

Ortak hareketimizin temel ve esas amacı, kişiliğini kazanmış bireylerle ekip çalışmasını oluşturmaktır. Başarılı, hedefe inanmış ve ulaşmış, disiplinli, bilinçli ve kişiliğine sahip, bireysel kalitesi yüksek bir ekip Misyonu daha çabuk başarır,Vizyonu daha çabuk gerçekleştirir. İşine bağlı, disiplinli karşılıklı insana saygı duyan karşılıklı hoşgörü içerisinde olan, ekiplerimizle saygı ve sevgiyi büyüterek etkili verimli iç ve dış müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sunmanın gayreti içinde olacağız. Memnuniyetinizi değil eksikliklerimizi hatırlattığınızda bizleri memnun etmiş olursunuz.

Saygılarımızla.

Isparta Defterdarlığı